Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Otkazana sva događanja povodom obilježavanja Dana Općine

Načelnik Općine Farkaševac Dražen Draganić donio je Odluku o odgađanju svih najavljenih događanja povodom obilježavanja Dana općine zbog mjera prevencije uslijed pandemije koronavirusa. Podsjetimo, povodom Dana općine uz Svečanu sjednicu Općinskog vijeća svoje koncerte trebale su održati Frajle i grupa Magazin. Isto tako trebao je biti održano tradicionalni lov ribe na plovak i natjecanje u kuhanju fiša.

„Mislim da trenutna situacija još uvijek nije zadovoljavajuća da bi se tako nešto radilo, mislim da bi bila prevelika odgovornost na svima nama, a najviše na meni. Smatram da ćemo tih stotinjak tisuća kuna koje trošimo na tu našu manifestaciju ove godine uštedjeti i usmjeriti na nešto drugo“, rekao je načelnik Dražen Draganić.

Nema komentara

Komentirajte

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Skip to content