U tijeku projektiranje nogostupa u Farkaševcu, 2,2 kilometra nogostupa gradit će se u tri faze

U Općini Farkaševac trenutno traje faza projektiranja pješačke staze, odnosno nogostupa u Farkaševcu. U planu je da projektiranje bude gotovo do kraja godine, a nogostup dužine 2 200 metara gradit će se u tri faze i u tri smjera, od centra prema Bolču, Kapeli te Kablu.

„Ovih dana će biti gotov projekt i čekat ćemo mogućnost apliciranja i traženja sredstava jer takav zahvat košta. Velika je potreba na cesti koja prolazi kroz Bolč, a često se događaju i prometne nesreće. Želja mi je da iduće godine projektiramo nogostup i kroz selo Bolč, a dinamiku radova ćemo vidjeti, koliko ćemo moći iz općinskog proračuna”, rekao je načelnik Draganić.