Načelnik Draganić potpisao 259 tisuća kuna vrijedan Ugovor za projekt „Izrada ograde na mjesnom groblju u Farkaševcu“

Danas je općinski načelnik, Dražen Draganić, potpisao ugovor sa Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju o financiranju projekta „Izrade ograde na mjesnom groblju u Farkaševcu“ vrijedan 259.437,50 kuna. Projekt je financiran iz tipa operacije 7.4.1. „Ulaganje u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu“ koji se provodi putem lokalnih razvojnih strategija odabranih LAG-ova unutar podmjere 19.2. „Provedba operacija unutar CLLD strategije“.