Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Općina Farkaševac će i za novu školsku godinu za svoje osnovnoškolce financirati nabavu radnih bilježnica

Prema odluci Vlade početkom lipnja, svi učenici osnovnih škola u Hrvatskoj i ove će školske godine godine, koja započinje u rujnu,  dobiti besplatne udžbenike, a besplatne udžbenike dobit će i učenici srednjih škola čije su obitelji korisnici zajamčene minimalne naknade, za što su sredstva osigurana u državnom proračunu.

Isto tako, Vlada je donijela odluku da učenicima osnovnih škola, iz obitelji koje su korisnici minimalne naknade ili su članovi  obitelji korisnika naknade za nezaposlene hrvatske branitelje, država  financira i nabavku radnog materijala.

Općina Farkaševac je u svom proračunu osigurala  30 tisuća kuna za nabavku radnih bilježnica za osnovnoškolce sa svog područja koji nisu obuhvaćeni odlukom koju je donijela država.

Škola će odraditi postupak nabave tako da će učenike radne bilježnice dočekati u školi na početku nastave u novoj školskoj godini.

Nema komentara

Komentirajte

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Skip to content