Općina Farkaševac i ove godine subvencionira troškove prijevoza učenika srednjih škola

Općina Farkaševac će i ove školske godine 2020./2021. subvencionirati troškove prijevoza učenika srednjih škola sa prebivalištem na području Općine Farkaševac.
Subvencija se primjenjuje na iznos učeničke mjesečne pokazne karte za linije javnog prijevoza prijevoznika Čazmatrans – Nova d.o.o. i Hrvatske željeznice i iznosi 10 % učeničke mjesečne pokazne karte.
Korisnici subvencija dužni su Općini Farkaševac podnijeti zahtjev za ostvarivanje prava na subvenciju, te uz zahtjev priložiti dokaz o redovnom upisu u tekuću školsku godinu.
Općina Farkaševac dostavit će prijevoznicima u privitku Ugovoru i popis putnika-djece koja ostvaruju pravo na subvenciju.

Odluku o subvencioniranju možete pročitati OVDJE