Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Od ponedjeljka 14. rujna uvode se nove epidemiološke mjere za područje Zagrebačke županije

Na prijedlog službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije ,  Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije uputio je Stožeru civilne zaštite RH prijedlog epidemioloških mjera za  područje Zagrebačke županije koje bi se primjenjivale od ponedjeljka 14. rujna 2020. godine i rokom od 14 dana.

Mjere se predlažu jer je u posljednjih 48 h znatno povećan broj osoba kojima je propisana mjera samoizolacije, došlo je i do ulaska virusa u dječji vrtić u Jastrebarskom (pozitivna djelatnica), dječji vrtić u Velikoj Gorici (pozitivna djelatnica), Dom za starije i nemoćne osobe u Vrbovečkoj Dubravi (pozitivna djelatnica) te OŠ Brckovljani (pozitivan jedan učenik).

Na prijedlog Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije, Stožer civilne zaštite RH donio je odluku o uvođenju novih nužnih epidemioloških mjera za područje Zagrebačke županije koje se uvode od 14. rujna.

Nema komentara

Komentirajte

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Skip to content