Isplata božićnica umirovljenicima kreće 7. prosinca

Obavještavamo umirovljenike s područja Općine Farkaševac da će isplata božićnica ove godine biti sukladno epidemiološkim mjerama zbog epidemije koronavirusa i bolesti COVID-19 koju virus izaziva.

Isplata će početi 7. prosinca putem poštanskih uputnica, što znači da će svaki umirovljenik božićnicu dobiti putem Hrvatske pošte u gotovini.

Pravo na dodjelu božićnice u iznosu od 200,00 kuna imaju umirovljenici koji primaju mirovinu do 2.000,00 kuna, a umirovljenici koji primaju mirovinu od 2.000,00 – 4.000,00 kuna imaju pravo na božićnicu u iznosu od 100,00 kuna.

Ukoliko netko od umirovljenika ne primi božićnicu do 20. prosinca, molimo da se javi u Općinu Farkaševac na broj telefona 01/2727-003.