Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Održano predavanje na temu korištenja EU fondova

Općina Farkaševac u suradnji sa Poduzetničkim centrom Zagrebačke županije d.o.o. organizirala je predavanje usmjereno informiranju i mogućnostima korištenja sredstava iz EU fondova. Predavanje pod nazivom “Program ruralnog razvoja u nadolazećem razdoblju” održao je direktor Poduzetničkog centra Zagrebačke županije Mario Majhen, MBA, dr.med.vet. pri čemu je fokus bio na korištenju trenutnih i budućih natječaja u poljoprivrednom sektoru.

Kako bismo ostvarili što veću informiranost našeg stanovništva o trenutnim i budućim natječajima te načinom njihovog korištenja organizirati ćemo daljnja predavanja i radionice, a najveći fokus stavljati će se na natječaje koji će biti usmjereni razvoju poljoprivrede.

Nema komentara

Komentirajte

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Skip to content