logo

Drugi vikend ovogodišnjeg “Adventa u Farkaševcu” još bolje posjećen od prvoga

– Izuzetno smo zadovoljni s obzirom da smo se jako potrudili uz sve vezano za naš „Advent“. Ekipe koje su se prošli tjedan natjecale na prvoj farkaševačkoj sarmijadi željele su da napravimo još nešto i to je rezultiralo  prvom farkaševačkom paprikašijadom. Sljedećeg vikenda mogu najaviti i prvu farkaševačku grahijadu, natjecanje u kuhanju graha. Želimo da se svaki vikend nešto događa, da nam Covid ne oduzme božićne blagdane, već da u onoj mjeri kojoj možemo, svi doživimo naše blagdane na otvorenom, uz druženje i sve ono što Božić zapravo nosi – rekao je načelnik Matija Copak i dodao kako ga veseli što su Advent u Farkaševcu prepoznali i izvan granica općine.

– Ljudi dolaze iz različitih krajeva. Čujemo u zadnjih tjedan dana priče i isključivo pohvale na naš Advent i naš trud i to je zapravo nagrada za sve ono što smo dva mjeseca pripremali, ne samo za naše stanovništvo, već za sve naše posjetitelje koji žele iskusiti i blagdansko okružje i gastronomski doživljaj – rekao je načelnik Copak i pozvao sve da i idućeg vikenda dođu u Farkaševac:

– Idući vikend dođite u Farkaševac jer Farkaševac je malo mjesto velikih ljudi i strašnog gastronomskog spektakla i dođite probati grah – rekao je u svom pozivu načelnik Matija Copak.

Ostavi komentar

Skip to content