logo

Dječji vrtić dobio fasadu

Radovi na dječjem vrtiću Farkaševac napreduju prema planu i sigurni smo kako će biti spreman za početak rada na početku nove školske godine. U tijeku je farbanje fasade koje bi trebalo biti završeno 21. srpnja, a nakon toga slijede ostali radovi na završnom uređenju samog vrtića i okoliša.

Podsjetimo se, općina Farkaševac je za izgradnju vrtića iz EU fondova dobila 4.576.394,69 kuna, dok ga država financira s 807.599,06 kuna. Jedan je to od najvrijednijih projekata u povijesti Općine Farkaševac koji će svojim završetkom omogućiti polazak djece s područja Općine u naš vrtić čime ćemo pomoći brojnim roditeljima koji su uslugu vrtića do sada koristili u drugim gradovima i mjestima. Naravno, otvorenjem vrtića doći će i do zapošljavanja nekoliko djelatnika čime ćemo doprinijeti i smanjenju nezaposlenosti na našem području.

Jedan odgovor na "Dječji vrtić dobio fasadu"

Anita Zalac
12 lis 2020

Super,voljela bih raditi kao cistacica u vtricu…moze i posao kuharice !!imam zavrsenu trogodisnju skolu za kuhara…

Ostavi komentar

Skip to content