logo

Obavijest o proglašenju prirodne nepogode

Obavještavamo poljoprivrednike s područja Općine Farkaševac da je Župan Zagrebačke županije dana 30. kolovoza 2022. godine proglasio prirodnu nepogodu od suše kojom je nanijeta velika šteta u poljoprivredi u razdoblju svibanj – kolovoz 2022. godine.

            Pozivamo oštećenike čiji su usjevi oštećeni da prijave štetu Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od prirodnih nepogoda na području Općine Farkaševac.

            Prijave se podnose na Obrascu PN, u prostorijama Općine Farkaševac, u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o proglašenju prirodne nepogode (krajnji rok za prijavu je 7. rujna 2022. godine) u vremenu od 8,00 do 14,00 sati.

            Uz Obrazac PN potrebno je priložiti presliku Jedinstvenog zahtjeva za izravne potpore za 2022. godinu (LIST A i LIST B)

Ostavi komentar

Skip to content