logo

Od ponedjeljka 14. rujna uvode se nove epidemiološke mjere za područje Zagrebačke županije

Na prijedlog službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije ,  Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije uputio je Stožeru civilne zaštite RH prijedlog epidemioloških mjera za  područje Zagrebačke županije koje bi se primjenjivale od ponedjeljka 14. rujna 2020. godine i rokom od 14 dana.

Mjere se predlažu jer je u posljednjih 48 h znatno povećan broj osoba kojima je propisana mjera samoizolacije, došlo je i do ulaska virusa u dječji vrtić u Jastrebarskom (pozitivna djelatnica), dječji vrtić u Velikoj Gorici (pozitivna djelatnica), Dom za starije i nemoćne osobe u Vrbovečkoj Dubravi (pozitivna djelatnica) te OŠ Brckovljani (pozitivan jedan učenik).

Na prijedlog Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije, Stožer civilne zaštite RH donio je odluku o uvođenju novih nužnih epidemioloških mjera za područje Zagrebačke županije koje se uvode od 14. rujna.

Ostavi komentar

Skip to content