logo

Općina Farkaševac pomaže obitelji Grlić iz Galdova u izgradnji novog doma nakon potresa

Nakon što su vijećnici Općine Farkaševac odlučili da će s Općinom Preseka i Gradom Vrbovcem sudjelovati u izgradnji kuće jednoj obitelji s potresom pogođenog područja s 50 tisuća kuna, poznato je kojoj obitelji će pomoć biti upućena.

Riječ je o obitelji Grlić iz Galdova kod Siska koju je načelnik Općine Farkaševac Dražen Draganić posjetio ovih dana s predstavnicima ostalih jedinica lokalne samouprave koje sudjeluju u gradnji kuće.

– Radi se o obitelji koja ima petero djece, otac Mario 39 godina, supruga 37 i djeca starosti od 7 do 19 godina. Sredstva koja su na našem Općinskom vijeću odobrena su u iznosu od 50 tisuća kuna, ta sredstva će se udružiti sa sredstvima Općine Preseka i Grada Vrbovca i na taj način ćemo tu obitelj zbrinuti i obitelj će dobiti novu kuću – rekao je načelnik Draganić.

Skip to content