logo

Općina Farkaševac potpisala sa Zagrebačkom županijom ugovor o sufinaciranju predškolskog odgoja i obrazovanja

Općina Farkaševac sklopila je sa Zagrebačkom županijom ugovor vrijedan 168 tisuća kuna za sufinanciranje predškolskog odgoja i obrazovanja na području Općine Farkaševac.

Sredstva su Općini odobrena temeljem ovogodišnjeg javnog poziva koji je raspisala županija.

Ugovor je u ime Općine potpisao načelnik Dražen Draganić koji je o njemu kazao:

– U planu je u naš vrtić, koji će prema procjenama svoja vrata za mališane otvoriti do kraja ove godine, upisati 42 djece, odnosno tri vrtićke skupine. Dobili smo od Zagrebačke županije ovim ugovorom maksimalan iznos potpore po polazniku, odnosno za svako dijete 4 tisuće kuna na čemu im se zahvaljujem. Nakon provedene ankete među roditeljima, vjerujem i da će naš vrtić biti popunjen jer su roditelji pokazali veliki interes za smještaj djece u vrtić.

Ostavi komentar

Skip to content