logo

Općina Farkaševac sufinancira školu plivanja u Nerezinama djeci s područja općine

Načelnik Općine Farkaševac Dražen Draganić potpisao je s direktorom poduzeća Gradski objekti Vrbovec d.o.o. Markom Beloševićem ugovore o sufinanciranju 50 posto iznosa Škole plivanja u Nerezinama na otoku Lošinju.

Uz sufinanciranje, cijena škole plivanja po učeniku iznosit će tisuću kuna.

– Općina će sudjelovati s iznosom od 50 posto ekonomske cijene koja je po djetetu 2 tisuće kuna, što znači da će općina po svakom djetetu sudjelovati s tisuću kuna. Ovo je jedan hvalevrijedan projekt suradnje bivših općina s područja Vrbovca i Grada Vrbovca gdje svake godine naša djeca idu u školu plivanja u Nerezine gdje uče plivati ali se i druže. Nadamo se da će škola plivanja ove godine biti realizirana jer prošle godine zbog pandemije koronavirusa djeca s područja Općine Farkaševac nisu bila u Nerezinama – kazao je načelnik Draganić.

Ostavi komentar

Skip to content