logo

Općina Farkaševac uskoro dobiva još nekoliko pristupnih točaka za besplatni internet

Načelnik Općine Farkaševac Dražen Draganić i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić potpisali su ugovor kojim je Zagrebačka županija  Općini Farkaševac dodjelila bespovratna sredstva u visini od 80.000,00 kuna za sufinanciranje razvoja mreže WiFi pristupnih točaka na području Zagrebačke županije WiFi 4 Smart Green Ring.

U narednom vremenu, na području Općine Farkaševac, napravit će se  nekoliko novih besplatnih WiFi pristupnih točka sukladno WiFi 4 Smart Green Ring projektu.
Podsjetimo kako općina već ima osam pristupnih točaka za besplatan internet na svom području, a za što je osigurala sredstva prijavom na europski natječaj WiFi4EU  i dobila bespovratna sredstva u iznosu od 15.000,00 eura.

Ostavi komentar

Skip to content