logo

Radovi na Dječjem vrtiću Crvenkapica bliže se kraju – pogledajte kako će izgledati

Bliže se kraju radovi na izgradnji Dječjeg vrtića Crvenkapica u  Farkaševcu. Vrtić se gradi zahvaljujući bespovratnim sredstvima EU i RH u iznosu od  6.425.564,76 kuna.

– Gotovo je skoro sve, radi se sada na otklanjanju nekih nedostataka, što se tiče radova 99,99 % radova je gotovo, a stigao je i namještaj. Uređenje prostora i svi radovi oko uređenja okoliša trebali bi biti gotovi do kraja godine kada bi vrtić trebao početi raditi i primiti svoje polaznike. Čekaju se suglasnosti Ministarstva, treba obaviti tehnički pregled i kad će se sve to obaviti slijedi zapošljavanje djelatnika koji će raditi u vrtiću – kaže načelnik Dražen Draganić.

Prema anketi koja je napravljena postoji interes za upis tridesetak mališana, ali kada se vrtić otvori očekuje se da će biti i veći broj upisane djece u vrtić koji ima kapacitet za 42 djece.

Ostavi komentar

Skip to content