logo

U Farkaševcu održan humanitarni turnir za Ivanu Mitrović (Šagovac) iz Bolča

Tragična sudbina Ivane Mitrović (Šagovac) iz Bolča dirnula je brojne ljude našega kraja. U prikupljanje pomoći organizirajući malonogometni turnir uključili su se i nogometaši novoosnovanog nogometnog kluba Farkaš iz Farkaševca.

Na školskom igralištu u Farkaševcu na turniru je sudjelovalo 12 ekipa iz Farkaševca, Dubrave, Gudovca, Brezovca, Zvekovca i Vrbovca.

– Prikupljena je lijepa svota novca za pomoć obitelji Mitrović. Kada smo krenuli s idejom da organiziramo turnir nismo se ni nadali da će to doživjeti ovakav razmjer. Situacija je dosta teška ali danas smo se okupili da bi pružili ovoj obitelji podršku i pomoć i stvarno sam zahvalan svima što su došli – kazao je idejni pokretač turnira Valentino Ščuric.

Turnir je podržao i načelnik Matija Copak, a u goste je došao i načelnik susjedne Općine Dubrava Tomislav Okroša.

Ostavi komentar

Skip to content